Mina Sidor

Logga in på Mina Sidor för att se information om dina kund-/anläggningsuppgifter som finns sparat i vårt system.
Här hittar du även statistik på din el- och fjärrvärmeförbrukning. Samt alla dina fakturor på el, fjärrvärme, bredband och TV. 

Logga In på Mina sidor
 
OBS! Vill du lägga upp nya e-postkonton eller se/ändra något i din TV-tjänst, så loggar du istället in på Bredband/TV-portalen nedan.
 


Bredband / TV-portal

Användarnamn:


Lösenord:


  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
Prishistorik Rörligt elpris, elområde 4

Månadsmedelpriser (öre/kWh)
Priser exkl. vårt påslag, elcertifikatavgift, årsavgift och moms.

 

diagram rörligt elpris

 
 

 2009 2010 2011 2012 2013201420152016201720182019
Januari44.1467.1062.6534.6837.8130.8729.9832.0733.8733.57 
Februari41.7193.1557.2249.5434.7628.8431.1119.9133.9542.05 
Mars39.5357.4456.3326.88 38.0725.1925.5921.8230.2647.31 
April37.5642.7849.0130.0538.4725.3924.9121.1829.3341.43 
Maj35.0538.2948.8829.6032.6632.7122.6522.9229.9638.08 
Juni38.5740.1544.8932.4231.0430.6820.1532.9528.4449.10 
Juli36.7243.5337.2217.7831.1028.369.4528.4830.5555.99 
Augusti37.6640.7139.6224.0736.3032.8317.3030.3133.8061.94  
September36.2547.2730.0025.9041.2334.5521.7729.5736.4556.94 
Oktober36.1647.5629.5730.4438.1729.7324.6937.1532.3855.24 
November37.9052.4347.4329.8437.3530.0026.0642.4135.7659.83 
December50.1384.8431.9539.7231.9432.3119.9035.3333.46  
Årsgenomsnitt39.2854.6044.5630.9135.7430.1223.3227.7432.35  
 
 
Prisstatistik på Nord Pools hemsida

 

 

Kundtjänst

Telefon: 0370-69 41 00

E-post till Kundtjänst:
kund@varnamoenergi.se

E-post till Support bredband och tv:
support@varnamoenergi.se


ÖPPETTIDER:
Mån-Tors:07.30-16.30
Fredag & dag före helgdag: 
07.30-15.30
Lunchstängt alla dagar:
12.00-13.00